Poradenství a analýza

Rád Vám poradím a doporučím nejlepší řešení pro Váš web nebo aplikaci. Mám v oboru 5-ti letou prax a za sebou několik úspěšných projektů. Od webových prezentací, e-commerce řešení, nebo aplikací pro telefony či tablety.

Návrh řešení UX

Ze zkušenosti vím, že použitelnost webu je tím nejdůležitějším elementem. Po analýze Vašeho projektu se pustím do sketchování a tvorby wireframe (struktury webu nebo aplikace) a společně najdeme cestu jak by mohl Váš projekt správně fungovat. Taky Vám můžu připravit prototyp a různé studie.

Webdesign - tvorba webu a e-shopu

Grafiku webu Vám dnes navrhne leckdo, ale funkční a těměř dokonalý produkt málokdo. Webdesign-u se věnuju už spoustu let a vím, že držet se trendů je dnes správna cesta jak na tomto poli uspět. Navrhnu Vám trendovou grafiku Vaší webové prezentace, e-shopu, šablony pro Wordpress a další.

Rozhraní pro telefony a tablety

Mobilní aplikace jsou dnes velmi populárním řešením jak uspět a zviditelnit se. Pro velké společnosti či start-up jsou takřka samozřejmostí. Dokážu Vám nabídnout tvorbu user interface a pixel perfect designu pro prostředí iPhone a iPad iOS v retina rozlíšení, zářízení využívající Android a Windows Phone.

Kódování a programování

Validní a hlavně rychlý kód je značkou kvality a dobře odvedené práce. Nabízím Vám kódování a programování webů, e-commerce řešení, aplikací pro smartphony a tablety. Výjimkou taky není použití vlastního nebo Vami zvoleného CMS (redakčního systému) jako Wordpress, Prestashop a další.

Další služby a zprostředkování

Jako další služby Vám prostřednictvím mých partnerů nabízím tvorbu vizuální identity, loga a logomanuálu. Taky tvorbu od vizitek, billboardů, letáků k polepům aut. PPC Kampaně, SEO optimalizace, linkbuilding, copywriting. Za zmínku stojí taky tvorba ilustrací, potisků na trička nebo zřízení hostingu a registrování domény.